• Referencie

    Zaujímajú Vás skúsenosti a názory našich klientov, partnerských bánk, realitných kancelárií či developerských spoločností? Referencie na GEPARD FINANCE, s.r.o. nájdete práve v tejto časti.

VAŠE PRÍBEHY SÚ NAŠE NAJLEPŠIE REFERENCIE

K dnešnému dňu je s nami 65 370 spokojných klientov.
Ich hodnotenie si môžete prečítať pod formulárom.

Napísať referenciu


(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)

Roman Staňo - VÚB banka, vedúci tímu Riadenie externého predaja hypoték - streda, 01. jún 2016

"Skvelá spoločnosť, skvelí ľudia, skvelá stránka :-) "

GEPARD FINANCE

Roman Kolatek - sobota, 21. máj 2016

"Uz predom som mal preferovanu banku kde som si chcel vziat hypo uver. Vdaka sluzbe maklera som sa ale o nic nemusel starat. Po konzultacii sme sa zhodli na mojom vybere. Maklerovi sa podarilo vybavit vdaka dobrym kontaktom este lepsi urok ako by som dostal ja osobne v banke. Nemusel som nikde behat, akurat mi stacilo vybavit potrebne podklady k uveru a prist podpisat papiere do banky. Mozem odpurucit tieto sluzby!"

GEPARD FINANCE

Patrik Christopher O´Sullivan - streda, 02. marec 2016

"Karin at the company was amazing and we will never forget the help and advice we got... We had many doors closed to us at the banks etc thinking we had no options left until Karin was able to help us balance our finances, if you need advise this is the place to go...!!!!"

Karin Gronová

Slečna Neznáma - sobota, 13. február 2016

"Nadmieru spokojná. Ľudia sú nedôverčiví, snažia sa konať na vlastnú päsť, len preto, aby ich nikto neoklamal, ale musím povedať, že nie všetkým ide o to, aby na ľuďoch zarábali :-) Mám skúsenosť, veľmi dobrú skúsenosť. Naozaj sme dostali to, čo sme chceli, podarilo sa dokázať podľa mňa nesplniteľné. Obrovská vďaka za čas, povzbudenie, pomoc, vysvetlenie nepochopeného.Odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť, my sme mali obrovské šťastie, natrafili sme na úžasnú pani- ochotnú, milú, spoľahlivú, ľudskú :-) ďakujeme."

Spoločnosť GEPARD FINANCE

Janka Jašová - nedeľa, 01. november 2015

"Spolocnost Gepard je to to najlepsie co nas mohlo stretnut, vdaka nim sa pre nas zacina novy zivot, vsetkym odporucam tuto spolocnost sme s nimi maximalne spokojni a pani specialistka co nas mala na starosti bola uzasna a vybavila pre nas aj nemozne, este raz Vam DAKUJEME :) budeme dalej odporucat."

Spoločnosť GEPARD FINANCE

Jana Rudackova - streda, 21. október 2015

"Maximálna spokojnosť - profesionálne služby a seriózne jednanie, žiadne naučené, neosobné frázy na pritiahnutie nového klienta, ale jasná a zrozumiteľná komunikácia. Patrím k podozrievavým ľuďom, kt. si vždy najprv vopred preveria spoločnosť/ľudí a nebolo tomu inak ani v prípade Gepard Finance. A práve pozitívne skúsenosti iných ľudí (online recenzie aj osobné odporúčania) ma presvedčili, že vyskúšam služby Gepard Finance a neoľutovala som. Odborné poradenstvo v kombinácii s ľudským prístupom, ochotou, ústretovosťou, trpezlivosťou, žiadne vnucovanie finančných produktov, ktoré nepotrebujem, práve naopak - na základe mnou zadaných parametrov a kritérií som obdržala prehľad produktov viacerých bánk so všetkými podrobnosťami, vr. detailov, na ktoré by som sa pri obehávaní bánk určite ani neopýtala, pretože by mi ani nenapadlo, že môžu byť relevantné. Takže ušetrený čas a všetky info v jednom balíčku + skvelá podpora pani Svitekovej počas celého procesu, ako odborného poradcu, aj ako človeka :-). Vrelo odporúčam."

Alica Sviteková