• Referencie

    Zaujímajú Vás skúsenosti a názory našich klientov, partnerských bánk, realitných kancelárií či developerských spoločností? Referencie na GEPARD FINANCE, s.r.o. nájdete práve v tejto časti.

VAŠE PRÍBEHY SÚ NAŠE NAJLEPŠIE REFERENCIE

K dnešnému dňu je s nami 65 370 spokojných klientov.
Ich hodnotenie si môžete prečítať pod formulárom.

Napísať referenciu


(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)

Michal Sivoň - pondelok, 02. december 2019

Zdravím, som velmi spokojny s pristupom, rychlostou vybavovania riesenia "problemu" tesim sa na dalsie stretnutie

Danka Cingelová

Michal Manďák - štvrtok, 26. september 2019

Profesionálny prístup .. Velmy veľká spokojnosť ..

Michal Hrušecký

Bukovinovci - streda, 03. júl 2019

V prvom rade, sme radi že sme mali tú možnosť stretnúť práve Ing. Moniku Látečkovú, nielen ako vysoko odborného profesionála, ale aj milú, prijemnu, ľudskú v ktorúkoľvek hodinu ochotnú a usmiatu ženu. ĎAKUJEME za všetko, čo pre nás, na našej kľukatej ceste za vysnívaným domčekom urobila. V pracovnom aj osobnom živote prajeme len to najlepšie! Bukovinovci

Ing. MONIKA LÁTEČKOVÁ

Mgr. Martina Baďurová - pondelok, 29. apríl 2019

Veľmi pekne ďakujeme ochotnej, spoľahlivej pani Zuzane Hromníkovej za vybavenie našej hypotéky, vďaka jej profesionalite, skúsenostiam a ústretovosti bola naša hypotéka vybavená rýchlo, bez straty nášho času. Vrelo odporúčam!

Zuzana Hromníková

Boris Václav - streda, 05. september 2018

Chcem ešte raz poďakovať pani ZUZANE HRMOMNÍKOVEJ, ktorej vďačím za vybavenie hypotéky na bývanie, ODPORÚČAM využiť vedomosti a skúsenosti p. Hromníkovej. Vždy keď som mal nejakú otázku, s ochotou mi neváhala pomôcť a ozrejmila mi skutočnosť. Vysoko hodnotím jej prehlad v danej oblasti.

Mgr. Zuzana Hromníková

Eva Kramerová - nedeľa, 15. júl 2018

Som nadmieru spokojná že som využila služby spoločnosti Gepard finance ale hlavne za nesmierne šikovnú a milú pani Hromníkovú. Kedže pre mňa bolo vybavovanie hypotéky úplna španielska dedina ocenila som starostlivosť a polopatistické vysvetlenie každého kroku, ak ste podobný typ toto je miesto kde vám pomôžu ...určite odporúčam :-) PS: ešte raz pekne ďakujem, neviem či by som to bez vás dala.

Zuzana Hromníková

Marcela Ďurčová - štvrtok, 11. január 2018

Chceli by sme sa poďakovať pánovi Gedaiovi za odbornú a profesionálnu pomoc pri vybavení našej hypotéky. Bol veľmi ochotný a trpezlivý. Aj keď som mu položila asi stú otázku vzťahujúcu sa na našu hypotéku, všetko mi trpezlivo a profesionálne vysvetlil. Vďaka pánovi Gedaiovi vybavenie hypotéky prebehlo hladko a bez prieťahov. Ďakujeme za pomoc a odporúčame :-)

Vincent Gedai

Zuzana Tehlárová - utorok, 05. december 2017

Chceli by sme sa poďakovať Spoločnosti Gepard Finance, ale hlavne pánovi Gedaiovi za pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Pán Gedai je maximálne profesionálny, veľmi milý, príjemný a sympatický človek, ochotný kedykoľvek a s čímkoľvek pomôcť. Hypotéku sme vybavolali ešte v lete a myslím, že bez jeho pomoci by sme to nezvládli. Vďaka jeho skúsenostiam, odborným znalostiam a profesionálnemu prístupu sme dostali pre nás najvýhodnejšiu hypotéku a sme veľmi spokojní. Sme mu nesmierne vďační a zaviazaní. Rozhodne každému doporučujeme nechať si poradiť od špecialistov z Gepard Finance.

Vincent Gedai

Katarína Maruňáková - štvrtok, 05. október 2017

obávala som sa vybavovania hypotéky,ale vďaka p.Cingelovej som to zvladla,veľká vďaka za pomoc pri riešení zložitej životnej sitácii.

Danka Cingelová

Jana Koláriková - utorok, 26. september 2017

Vyjadrujem maximálnu spokojnosť a vďačnosť. Ďakujem za správne nasmerovanie, odbornosť, ochotu, precíznosť a v neposlednom rade za ĺudskosť. V rekordne rýchlom case mi pani Cingelová pomohla splniť sen o vlastnom bývaní. Vrelo odporúčam.

Danka Cingelová

Matúš Novotný - utorok, 26. september 2017

Výborné služby, stačilo doniesť potrebné dokumenty, podpísať papiere a najvýhodnejšia možná hypotéka bola na svete. Pani Cingelová je veľmi milá, ľudská, spoľahlivá, so zmyslom pre humor a vyzná sa vo svojom "fachu". Sám by som len stratil veľa času a nedocielil ten výsledok, ktorý mám vďaka odbornej pomoci pani Cingelovej. Ďakujem a určite odporúčam!

Danka Cingelová

Marek Kračmer - utorok, 26. september 2017

Je proste super, Máme svoje bývanie

Danka Cingelová

Tomáš Andel - streda, 23. august 2017

Veeeeľmi pekne ďakujem Lucii Pavelkovej pri vybavovaní hypotéky na náš nový domček,bez nej a jej skúseností by sme ešte ani dnes nezačali stavať a po 18 mesiacoch už bývame.Náš veľký sen sa vďaka Lucke(pozn. tikáme si) a Gepardu stal realitou.Lucka je človek ktorý vie čo robí a je obrovský profesionál a má ľudský priam rodinný prístup ku klientom.Ešte jedno veľké ĎAKUJEM.Ak si neviete predstaviť ako financovať vašu nehnuteľnosť v Geparde to vedia a veľa vecí vybavia za Vás a úplne to najlepšie, že Vás to nestojí ani "€",iba trošku z Vášho času,takže vrelo odporúčam nechať si poradiť v Geparde.

Lucia Pavelková

Roman Staňo - VÚB banka, vedúci tímu Riadenie externého predaja hypoték - streda, 01. jún 2016

"Skvelá spoločnosť, skvelí ľudia, skvelá stránka :-) "

GEPARD FINANCE

Roman Kolatek - sobota, 21. máj 2016

"Uz predom som mal preferovanu banku kde som si chcel vziat hypo uver. Vdaka sluzbe maklera som sa ale o nic nemusel starat. Po konzultacii sme sa zhodli na mojom vybere. Maklerovi sa podarilo vybavit vdaka dobrym kontaktom este lepsi urok ako by som dostal ja osobne v banke. Nemusel som nikde behat, akurat mi stacilo vybavit potrebne podklady k uveru a prist podpisat papiere do banky. Mozem odpurucit tieto sluzby!"

GEPARD FINANCE

Patrik Christopher O´Sullivan - streda, 02. marec 2016

"Karin at the company was amazing and we will never forget the help and advice we got... We had many doors closed to us at the banks etc thinking we had no options left until Karin was able to help us balance our finances, if you need advise this is the place to go...!!!!"

Karin Gronová

Slečna Neznáma - sobota, 13. február 2016

"Nadmieru spokojná. Ľudia sú nedôverčiví, snažia sa konať na vlastnú päsť, len preto, aby ich nikto neoklamal, ale musím povedať, že nie všetkým ide o to, aby na ľuďoch zarábali :-) Mám skúsenosť, veľmi dobrú skúsenosť. Naozaj sme dostali to, čo sme chceli, podarilo sa dokázať podľa mňa nesplniteľné. Obrovská vďaka za čas, povzbudenie, pomoc, vysvetlenie nepochopeného.Odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť, my sme mali obrovské šťastie, natrafili sme na úžasnú pani- ochotnú, milú, spoľahlivú, ľudskú :-) ďakujeme."

Spoločnosť GEPARD FINANCE

Janka Jašová - nedeľa, 01. november 2015

"Spolocnost Gepard je to to najlepsie co nas mohlo stretnut, vdaka nim sa pre nas zacina novy zivot, vsetkym odporucam tuto spolocnost sme s nimi maximalne spokojni a pani specialistka co nas mala na starosti bola uzasna a vybavila pre nas aj nemozne, este raz Vam DAKUJEME :) budeme dalej odporucat."

Spoločnosť GEPARD FINANCE

Jana Rudackova - streda, 21. október 2015

"Maximálna spokojnosť - profesionálne služby a seriózne jednanie, žiadne naučené, neosobné frázy na pritiahnutie nového klienta, ale jasná a zrozumiteľná komunikácia. Patrím k podozrievavým ľuďom, kt. si vždy najprv vopred preveria spoločnosť/ľudí a nebolo tomu inak ani v prípade Gepard Finance. A práve pozitívne skúsenosti iných ľudí (online recenzie aj osobné odporúčania) ma presvedčili, že vyskúšam služby Gepard Finance a neoľutovala som. Odborné poradenstvo v kombinácii s ľudským prístupom, ochotou, ústretovosťou, trpezlivosťou, žiadne vnucovanie finančných produktov, ktoré nepotrebujem, práve naopak - na základe mnou zadaných parametrov a kritérií som obdržala prehľad produktov viacerých bánk so všetkými podrobnosťami, vr. detailov, na ktoré by som sa pri obehávaní bánk určite ani neopýtala, pretože by mi ani nenapadlo, že môžu byť relevantné. Takže ušetrený čas a všetky info v jednom balíčku + skvelá podpora pani Svitekovej počas celého procesu, ako odborného poradcu, aj ako človeka :-). Vrelo odporúčam."

Alica Sviteková