• Priekopský sad

    Mestské rodinné domy v záhradách

 

PRIEKOPSKÝ SAD - mestské rodinné domy v záhradách!

 

Priekopský sad je nový komorný rezidenčný projekt v mestskej časti Martin - Priekopa, ktorý je jedinečný svojím celkovým charakterom, modernou architektúrou a veľmi dobrou dostupnosťou do centra Martina.

Projekt tvorí celkovo 5 dvojpodlažných radových rodinných domov v kompaktnom urbanistickom celku, jednotnom architektonickom štýle a vo výbornom stavebnom štandarde. Každý jeden rodinný dom je navrhnutý tak, aby dôsledne spĺňal kritéria na pokojné a bezpečné bývanie. Všetky obytné miestnosti sú napríklad orientované výlučne iba do západných záhrad, ktoré bezprostredne susedia s ďalšími záhradami, na ktorých sa nachádza krásna vzrastlá zeleň. Vaše deti teda môžete nechať bezpečne sa hrať na dvoroch, zatiaľ čo vy si budete grilovať, rozprávať sa s priateľmi alebo len tak oddychovať na súkromnej terase a tešiť sa z nového bývania.

Pri koncipovaní dispozícií domov sme sa vzhľadom na blízkosť záhrad už od začiatku snažili o maximálne prepojenie interiéru s vonkajším prostredím. Preto sú napríklad na južnej a západnej fasáde v rámci 1.NP navrhnuté veľkorysé francúzske zasklené steny s nulovým parapetom a výškou až 2,4 m, prípadne na 2.NP sú navrhnuté okná so zníženým parapetom. Vďaka tomuto riešeniu sa dosiahne hlboké presvetlenie obytných miestností a lepší kontakt s exteriérom. V každom dome sa takisto okrem terasy na teréne nachádza aj terasa na streche 1. NP, ktorá je prístupná z obytnej miestnosti a rozširuje možnosti užívania si pobytu vonku. Zásadným benefitom projektu sú takisto komfortné, temperované garáže, každá pre 2 osobné automobily, čo je pri radových domoch skôr ojedinelým riešením.

Budeme radi, ak si vyberiete bývanie v projekte Priekopský sad, ku ktorému už od prvých škíc pristupujeme s radosťou, citom pre dizajn a ambíciou vytvoriť v Martine - Priekope trochu „iný“ projekt.

 

 

PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA:

Ing. Miroslava RAUČINOVÁ

hypotekárny špecialista
Mobil: +421 904 159 548

INFORMÁCIE A PREDAJ - KONTAKTY:

Priekopská 74, Martin – Priekopa
+421 905 265 892
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.