• NAJVÝHODNEJŠIA HYPOTÉKA

    GEPARD FINANCE Vám garantuje výber tej najvýhodnejšej hypotéky a najlepších podmienok na trhu. To je naša najväčšia výhoda, ktorú Vám vieme ponúknuť i zabezpečiť.

V ČOM SPOČÍVA NAJVÝHODNEJŠIA HYPOTÉKA S GEPARD FINANCE? 

Porovnáme všetky ponuky pod jednou strechou   

Na jednom mieste porovnáme pre klienta ponuky zo všetkých hypotekárnych bánk na Slovensku, čím mu garantujeme najvýhodnejšiu hypotéku a najlepšie podmienky pri financovaní vlastného bývania, či obchodného zámeru.

Najvýhodnejšiu hypotéku u nás nájdete na bývanie, rekonštrukcie, refinancovanie, stavbu nehnuteľnosti, kúpu nehnuteľnosti, aj hypotéku pre podnikateľov.

Sme nezávislí, preto dokážeme vybrať tú najvýhodnejšiu hypotéku

O výbere banky rozhoduje spolu s Vami nezávislý finančný sprostredkovateľ GEPARD FINANCE, ktorý Vám predloží spracovanú ponuku najvýhodnejších modelov financovania. 

Zbavíme Vás starostí a administratívy

Na jednom mieste bez zdĺhavého a zbytočného navštevovania jednotlivých bánk si dokážete pre seba vybaviť tú najvýhodnejšiu hypotéku. Naši sprostredkovatelia sú Vám k dispozícií na obchodných miestach po celom Slovensku. Vybavíme a vyriešime za Vás všetky potrebné náležitosti týkajúce sa úveru. Ušetríte tak množstvo cenného času i energie.

Poskytneme najnižšie úrokové sadzby, ušetríme Vaše náklady

S GEPARD FINANCE máte garanciu najnižších úrokových sadzieb, ktoré sú momentálne na trhu. Ušetríme Vám vstupné náklady spojené s vybavením najvýhodnejšej hypotéky (poplatky za schválenie hypotéky a pod).

Najvýhodnejšia hypotéka znamená aj nadštandardný servis

Poskytujeme nadštandardný servis v podobe kompletného vybavenia všetkých potrebných náležitostí a dokumentov k financovaniu kupovanej nehnuteľnosti.

Najvýhodnejšia hypotéka ZADARMO

Náš kompletný servis je poskytovaný úplne ZADARMO! Finančných sprostredkovateľov GEPARD FINANCE nedotujú Vaše vrecká.

Zaistíme hladké čerpanie úverových prostriedkov

Dohodnutím najvýhodnejšej hypotéky naša práca a poradenstvo pre Vás nekončia. Sme s Vami aj počas čerpania hypotekárneho úveru, po dočerpaní úverových prostriedkov, a rovnako aj na začiatku splácania úveru. Sme Vám k dispozícií počas celej "životnosti" hypotéky a v prípade očakávaných aj neočakávaných životných situácií nás môžete kontaktovať.


Ak klientovi končí fixácia úrokovej sadzby, tento termín sledujeme a proaktívne klienta včas kontaktujeme, v súčasnej banke mu pomáhame získať na nové fixačné obdobie tú najlepšiu úrokovú sadzbu. Až pokiaľ sa to nepodarí, odporúčame refinancovať existujúcu hypotéku novou hypotékou,  v inej banke a v celom procese ho flexibilne a profesionálne zastúpime.

ČO VŠETKO ZARIADIME?

  • Pripravíme ponuku najvýhodnejšej hypotéky priamo na mieru podľa Vašich potrieb a želaní. 

  • Vybavíme administratívu v banke a na úradoch za Vás.

  • Zariadime okamžité prerokovanie a rýchle schválenie najvýhodnejšej hypotéky.

  • Po celú dobu pravidelne kontrolujeme a "strážime" dôležité termíny.

  • Zabezpečíme čerpania úverových prostriedkov.

  • Hypotekárny servis Vám poskytujeme po celú dobu splácania úveru.

  • Neočakávané problémy vyriešime za Vás.

Chcete sa dozvedieť viac o hypotéke?

Podrobnejšie informácie nájdete v časti HYPOTÉKA alebo nás jednoducho kontaktujte