Ing. Karin Gronová

manažér | hypotekárny špecialista
Račianska 3
budova POKROK
831 02 Bratislava
Mobil: +421 908 989 980

Ušetrím Vám peniaze.
Ušetrím čas a starosti.
Uľahčím rozhodovanie.


OSOBNÉ INFORMÁCIE:

Som profesionál pripravený pomôcť klientom získať najlepšie možné financovanie pre realizáciu svojich snov o bývaní. Moje dlhoročné bankové skúsenosti pomáhajú komplexne a najefektívnejšie vyriešiť finančné potreby klientov. Bezpečne a s ľahkosťou sprevádzam svojich klientov „bankovou džungľou“ a každý deň im prinášam korektné a presné informácie, ktoré im pomáhajú ušetriť nemalé finančné prostriedky, čas a nervy. Môj výlučne pozitívny prístup k životu a ľuďom je tiež pridanou hodnotou pre mojich klientov - tak vieme spoločne nájsť to najlepšie riešenie nielen profesionálne, ale aj ľudsky.

VZDELANIE:

Ekonomická Univerzita v Bratislave, Národohospodárska fakulta

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI:

Mám dlhoročné skúsenosti na manažérskych pozíciách vo veľkých spoločnostiach. Riadením osudu som sa neplánovane ocitla v bankovníctve. S odstupom času to hodnotím ako veľmi pozitívnu zmenu v mojom živote, i keď som nikdy netúžila venovať sa financiám. V bankovníctve som sa naozaj našla. Svoje niekoľkoročné bankové skúsenosti na pozíciách riaditeľky pobočky vo VUB banke, HVB bank (dnes UNI Credit banka) a mBank môžem dnes plne zúročiť v prospech klientov.

Od roku 2007 som na „voľnej nohe“, venovala som sa hypotekárnemu poradenstvu a personalistike. Exkluzívne som obsadzovala viaceré významné pozície vo veľkých spoločnostiach formou headhuntingu. V súčasnosti sa s láskou venujem iba hypotekárnemu poradenstvu v spoločnosti Gepard Finance, s.r.o. 

ZÁĽUBY: 

Ľudia, práca, rodina, príroda, rada tancujem, športujem len príležitostne, lebo všetok môj voľný čas mi zaberá môj štvornohý najlepší priateľ, ktorý mi ukázal, aká je príroda krásna v každom ročnom období počas našich dlhých prechádzok v Karpatoch. Určite sa s ním spoznáte pri stretnutí v mojej kancelárii, keďže mi robí často spoločnosť :-)


 

Tomáš Voslař - streda, 27. február 2019

Maximálne profesionálny a zodpovedný prístup ku klientovi. Už po prvom stretnutí bolo poznať dlhoročné skúsenosti v obore hypotekárnych úverov a v bankovníctve samotnom. Hlavne čo si asi najviac vážim, tak je to iniciatívny prístup k riešeniu problémov a tiež jeho vysvetlenie klientovi. Z mojej strany absolútna spokojnosť a vrelo odporúčam :)

Ing. Karin Gronová

Zaležák Marián - utorok, 16. október 2018

Ocenujem profesionalny pristup, odbornost a ustretovost :)

Ing. Karin Gronová

Fabianová Martina - pondelok, 07. máj 2018

Ďakujem veľmi pekne za pomoc, ustretovosť, flexibilitu a ochotu poradiť v každom čase, aj nad rámec samotnej hypotéky!

Ing. Karin Gronová

Jenčo Michal - utorok, 10. apríl 2018

Pani Gronová mala mimoriadne profesionálny prístup vďaka čomu vybavenie prebehlo bez starostí.

Ing. Karin Gronová

Sadloňová Nela - pondelok, 05. marec 2018

Chcela by som sa poďakovať pani Gronovej za pomoc, podporu, ochotu. Bola vždy pripravená, ochotná a ľudská. Budem len odporúčať.

Ing. Karin Gronová

Slováková Barbora - piatok, 02. február 2018

Pani Karin Gronová má veľmi profesionálny prístup, je to skutočná odborníčka. Bola nám vždy nápomocná, ochotná a trpezlivá. Vždy nám všetko skvele a do detailu vysvetlila a vďaka nej šlo všetko "ako po masle". Ak bude niekto v našom okolí potrebovať hypotekárneho poradcu/poradkyňu, odporučíme určite ju a to všetkými desiatimi. Ešte raz za všetko veľmi pekne ďakujeme :) Barbora a Ivan

Ing. Karin Gronová

Tereštíková Bibiana - piatok, 02. február 2018

Excelentny servis, odbornost, ochota, trpezlivost a ludsky pristup. Referenciu s radostou sirim dalej? dakujem?

Ing. Karin Gronová

Ježová Ľudmila - nedeľa, 10. december 2017

P. Gronová reagovala velmi rýchlo na akékolvek naše požiadavky. Aj za rady ktoré nám dala.

Ing. Karin Gronová

Vrabko Branislav - nedeľa, 10. december 2017

Boli sme nadmieru spokojní s rýchlosťou aj odbornosťou pani Gronovej.

Ing. Karin Gronová

Benček Michal - utorok, 23. máj 2017

Veľmi profesionálny a v každom ohľade nápomocný prístup. Detailné poradenstvo. Dôkladná príprava podkladov pre banku a hladký priebeh celého procesu!

Ing. Karin Gronová

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Karin Gronová

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.