Ing. Karin Gronová

manažér | hypotekárny špecialista
Račianska 3
budova POKROK
831 02 Bratislava
Mobil: +421 908 989 980

Ušetrím Vám peniaze.
Ušetrím čas a starosti.
Uľahčím rozhodovanie.


OSOBNÉ INFORMÁCIE:

Som profesionál pripravený pomôcť klientom získať najlepšie možné financovanie pre realizáciu svojich snov o bývaní. Moje dlhoročné bankové skúsenosti pomáhajú komplexne a najefektívnejšie vyriešiť finančné potreby klientov. Bezpečne a s ľahkosťou sprevádzam svojich klientov „bankovou džungľou“ a každý deň im prinášam korektné a presné informácie, ktoré im pomáhajú ušetriť nemalé finančné prostriedky, čas a nervy. Môj výlučne pozitívny prístup k životu a ľuďom je tiež pridanou hodnotou pre mojich klientov - tak vieme spoločne nájsť to najlepšie riešenie nielen profesionálne, ale aj ľudsky.

VZDELANIE:

Ekonomická Univerzita v Bratislave, Národohospodárska fakulta

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI:

Mám dlhoročné skúsenosti na manažérskych pozíciách vo veľkých spoločnostiach. Riadením osudu som sa neplánovane ocitla v bankovníctve. S odstupom času to hodnotím ako veľmi pozitívnu zmenu v mojom živote, i keď som nikdy netúžila venovať sa financiám. V bankovníctve som sa naozaj našla. Svoje niekoľkoročné bankové skúsenosti na pozíciách riaditeľky pobočky vo VUB banke, HVB bank (dnes UNI Credit banka) a mBank môžem dnes plne zúročiť v prospech klientov.

Od roku 2007 som na „voľnej nohe“, venovala som sa hypotekárnemu poradenstvu a personalistike. Exkluzívne som obsadzovala viaceré významné pozície vo veľkých spoločnostiach formou headhuntingu. V súčasnosti sa s láskou venujem iba hypotekárnemu poradenstvu v spoločnosti Gepard Finance, s.r.o. 

ZÁĽUBY: 

Ľudia, práca, rodina, príroda, rada tancujem, športujem len príležitostne, lebo všetok môj voľný čas mi zaberá môj štvornohý najlepší priateľ, ktorý mi ukázal, aká je príroda krásna v každom ročnom období počas našich dlhých prechádzok v Karpatoch. Určite sa s ním spoznáte pri stretnutí v mojej kancelárii, keďže mi robí často spoločnosť :-)


 

Dobrucký Pavol - štvrtok, 18. júl 2019

Profesionálny prístup, asertívne vystupovanie voči realitke pri nedokonalých zmluvách od realitky. Vďaka p. Gronovej sme sa vyhli značným komplikáciám pri kúpe bytu. Časovo flexibilná.

Ing. Karin Gronová

Kotorová Alena - štvrtok, 18. júl 2019

Úplne všetko - od prístupu až po výsledok :-)

Ing. Karin Gronová

Tomáš Voslař - streda, 27. február 2019

Maximálne profesionálny a zodpovedný prístup ku klientovi. Už po prvom stretnutí bolo poznať dlhoročné skúsenosti v obore hypotekárnych úverov a v bankovníctve samotnom. Hlavne čo si asi najviac vážim, tak je to iniciatívny prístup k riešeniu problémov a tiež jeho vysvetlenie klientovi. Z mojej strany absolútna spokojnosť a vrelo odporúčam :)

Ing. Karin Gronová

Zaležák Marián - utorok, 16. október 2018

Ocenujem profesionalny pristup, odbornost a ustretovost :)

Ing. Karin Gronová

Fabianová Martina - pondelok, 07. máj 2018

Ďakujem veľmi pekne za pomoc, ustretovosť, flexibilitu a ochotu poradiť v každom čase, aj nad rámec samotnej hypotéky!

Ing. Karin Gronová

Jenčo Michal - utorok, 10. apríl 2018

Pani Gronová mala mimoriadne profesionálny prístup vďaka čomu vybavenie prebehlo bez starostí.

Ing. Karin Gronová

Sadloňová Nela - pondelok, 05. marec 2018

Chcela by som sa poďakovať pani Gronovej za pomoc, podporu, ochotu. Bola vždy pripravená, ochotná a ľudská. Budem len odporúčať.

Ing. Karin Gronová

Slováková Barbora - piatok, 02. február 2018

Pani Karin Gronová má veľmi profesionálny prístup, je to skutočná odborníčka. Bola nám vždy nápomocná, ochotná a trpezlivá. Vždy nám všetko skvele a do detailu vysvetlila a vďaka nej šlo všetko "ako po masle". Ak bude niekto v našom okolí potrebovať hypotekárneho poradcu/poradkyňu, odporučíme určite ju a to všetkými desiatimi. Ešte raz za všetko veľmi pekne ďakujeme :) Barbora a Ivan

Ing. Karin Gronová

Tereštíková Bibiana - piatok, 02. február 2018

Excelentny servis, odbornost, ochota, trpezlivost a ludsky pristup. Referenciu s radostou sirim dalej? dakujem?

Ing. Karin Gronová

Ježová Ľudmila - nedeľa, 10. december 2017

P. Gronová reagovala velmi rýchlo na akékolvek naše požiadavky. Aj za rady ktoré nám dala.

Ing. Karin Gronová

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Karin Gronová

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.