Danka Cingelová

manažér | hypotekárny špecialista
M. R. Štefánika 2
036 01 Martin
Mobil: +421 905 428 302

Ušetrím Vám peniaze.
Ušetrím čas a starosti.
Uľahčím rozhodovanie.


Lucia Čimborová - štvrtok, 28. november 2019

Dobrý deň, pani Cigngelová je naša poradkyňa už niekoľko rokov. Jej profesionalita, prístup k práci a ochota riešiť veci je na najvyššej úrovni. Veľa krát dokázala vybaviť aj to, čo sa nedalo. Za skvelé odvedenú prácu veľmi pekne ďakujeme. Pre nás najlepšia poradkani, aku sme si len mohli nájsť. Odporúčam všetkým.

Danka Cingelová

Jančík Roman - štvrtok, 28. november 2019

Zrejme som v predošlej referencií zabudol ohodnotiť hviezdičky... myslím že ich je málo... určite by som dal viac keby to šlo...pani Danka je skvelý,obetavý a starostlivý človek...

Danka Cingelová

Jančík Roman - štvrtok, 28. november 2019

Starostlivosť na vysokej úrovni, profesionálny prístup, príjemná komunikácia, veľká trpezlivosť... veľká spokojnosť,určite odporúčam ďalším...

Danka Cingelová

Dominik Vasiľ - štvrtok, 28. november 2019

Najlepšia hypotekárna špecialistka veľmi mi pomohla a vybavila všetko čo som potreboval, super prístup, pekné a podrobné vám všetko vysvetlí ako je to pre vás najvýhodnejšie a výbavy všetko.
Jednoznačne odporúčam všetkým a ďakujem veľmi ste mi pomohli ⯑

Danka Cingelová

BeŠ - piatok, 28. jún 2019

Pani Danka Cingelová je jednoducho ŽENA s veľkým "Ž". Ochota, ústretovosť, trpezlivosť a odbornosť má určite uvedené aj v rodnom liste :)
Perfektná osoba.

Danka Cingelová

Branislav Silas - piatok, 28. jún 2019

Spickovy profesional vo svojom obore . Zaroven chcem vyzdvihnut skvelu pracu, support a sluzby. Tesim sa na dalsiu spolupracu. Branislav Silas

Danka Cingelová

Tony Fedor - piatok, 28. jún 2019

Dobrý deň , chcem pochváliť jej profesionálny, ľudský a odduševnený prístup , veľmi peknú kanceláriu a pohostinosť, s pozdravom Tony Fedor

Danka Cingelová

Ižová Barbora - utorok, 11. jún 2019

Dobrý deň, p. Danka Cingelová je naša hypotekárna poradkyňa, vďaka nej sa nám splnil náš sen o bývaní a mohli sme si kúpiť domček. Profesionálny prístup, vždy ochotná poradiť, nájsť všetky možné aj nemožné riešenia, aby pomohla a dotiahla veci tam kam je treba. Odporúčam na 120%-veľká spokojnosť.

Danka Cingelová

Lukáš Blahút - utorok, 11. jún 2019

Dobrý deň, chcel by som veľmi vyzdvihnúť profesionálny a ľudský prístup pani Cingelovej. Vždy ochotná pomôcť, poradiť a vyjsť maximálne v ústrety v rámci vybavovania hypotéky či otázok ohľadom financovania, uloženia financií a pod. Milá, sympatická, empaticka s naozaj skvelými skúsenosťami, ktorú odporúčam všetkými desiatimi každému kto potrebuje poradiť s hypotékou a veci s tým súvisiace. Vždy rozvrhne všetko tak aby boli maximálne spokojní klienti. Ďakujem veľmi pekne za možnosť stretnúť sa s ňou a mat pravú ju ako profesionála-hypotekárneho špecialistu a pomoc v oblasti financií a hypoteky.

Danka Cingelová

Tóth Daniel - pondelok, 03. jún 2019

Maximálna spokojnosť a dnes už vzácny prístup.
10 bodov z 10-tich. Naozaj palec hore.

Danka Cingelová

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Danka Cingelová

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.