Danka Cingelová

manažér | hypotekárny špecialista
M. R. Štefánika 2
036 01 Martin
Mobil: +421 905 428 302

Ušetrím Vám peniaze.
Ušetrím čas a starosti.
Uľahčím rozhodovanie.


BeŠ - piatok, 28. jún 2019

Pani Danka Cingelová je jednoducho ŽENA s veľkým "Ž". Ochota, ústretovosť, trpezlivosť a odbornosť má určite uvedené aj v rodnom liste :)
Perfektná osoba.

Danka Cingelová

Branislav Silas - piatok, 28. jún 2019

Spickovy profesional vo svojom obore . Zaroven chcem vyzdvihnut skvelu pracu, support a sluzby. Tesim sa na dalsiu spolupracu. Branislav Silas

Danka Cingelová

Tony Fedor - piatok, 28. jún 2019

Dobrý deň , chcem pochváliť jej profesionálny, ľudský a odduševnený prístup , veľmi peknú kanceláriu a pohostinosť, s pozdravom Tony Fedor

Danka Cingelová

Ižová Barbora - utorok, 11. jún 2019

Dobrý deň, p. Danka Cingelová je naša hypotekárna poradkyňa, vďaka nej sa nám splnil náš sen o bývaní a mohli sme si kúpiť domček. Profesionálny prístup, vždy ochotná poradiť, nájsť všetky možné aj nemožné riešenia, aby pomohla a dotiahla veci tam kam je treba. Odporúčam na 120%-veľká spokojnosť.

Danka Cingelová

Lukáš Blahút - utorok, 11. jún 2019

Dobrý deň, chcel by som veľmi vyzdvihnúť profesionálny a ľudský prístup pani Cingelovej. Vždy ochotná pomôcť, poradiť a vyjsť maximálne v ústrety v rámci vybavovania hypotéky či otázok ohľadom financovania, uloženia financií a pod. Milá, sympatická, empaticka s naozaj skvelými skúsenosťami, ktorú odporúčam všetkými desiatimi každému kto potrebuje poradiť s hypotékou a veci s tým súvisiace. Vždy rozvrhne všetko tak aby boli maximálne spokojní klienti. Ďakujem veľmi pekne za možnosť stretnúť sa s ňou a mat pravú ju ako profesionála-hypotekárneho špecialistu a pomoc v oblasti financií a hypoteky.

Danka Cingelová

Tóth Daniel - pondelok, 03. jún 2019

Maximálna spokojnosť a dnes už vzácny prístup.
10 bodov z 10-tich. Naozaj palec hore.

Danka Cingelová

Lukáš Pátek - pondelok, 25. február 2019

S prístupom a hodnotnými radami som bol veľmi spokojný. Nemám čo by som vytkol.

Danka Cingelová

Peter - utorok, 29. január 2019

Absolútne profesionálny prístup, komunikácia na výbornej úrovni, časové vybavenie hypotéky spĺňalo všetky kritériá... Veľmi pekne ďakujeme za Váš čas a Vašu ochotu.

Danka Cingelová

Ižová Barbora - pondelok, 15. október 2018

Najlepšia hypotekárna špecialistka, ktorá urobí aj nemožné aby Vám splnila všetky túžby o Vašom vysnívanom bývaní. Jedno veľmé Ďaaaakuuuuujeeeeem.

Danka Cingelová

Jozef volek - štvrtok, 28. jún 2018

Profesionálny prístup, vynikajúca starostlivosť o klienta plus vysoká erudovanost. Doporučujem všetkým

Danka Cingelová

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Danka Cingelová

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.