Ing. Boris Ilić

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 068 676

Vo financiách pôsobím 7 rokov. Začínal som v oblasti korporátnych financií,následne som pôsobil ako finančný sprostredkovateľ, pričom som zastrešoval všetky sektory finančného trhu. Najzaujímavejšou však bola pre mňa vždy oblasť financovania bývania. Mojim cieľom je hájiť záujmy klientov a poskytovať im transparentné informácie.


REFERENCIE OD KLIENTOV:

"Rada by som vyjadrila poďakovanie za skvelú prácu Vášho poradcu, ktorý po celú dobu komunikácie, osobnej, telefonickej aj mailovej, so mnou a s inštitúciami potrebnými k vybaveniu podkladov, konal profesionálne, ústretovo a hlavne empaticky a popri tom ani raz nezapochyboval o úspechu. V neskutočne krátkom čase dokázal, pre mňa nemožné :-) Ešte raz ,,Veľké Ďakujem" pánovi Borisovi Iličovi a Vám prajem veľa spokojných klientov. S pozdravom,"

Ivana Krovinová

Martin - štvrtok, 09. máj 2019

Touto cestou chcem vyjadriť poďakovanie p. Ilićovi za rýchle vybavenie hypotéky na financovanie nášho bytu. Za jeho ľudský prístup, profesionalitu, vybavenie vhodných podmienok. Pán Ilić nám ušetril množstvo času, keďže nám postačovalo jedno osobné stretnutie na začiatku a druhé v banke pri podpise, zvyšok sme si odkomunikovali emailom alebo telefonicky. Počas celej doby schvaľovania nás informoval o všetkom potrebnom. Rád odporúčim ďalej. Ďakujeme

Ing. Boris Ilić

Richard - pondelok, 29. apríl 2019

P. Illić mal počas celej doby riešenia hypotéky profesionálny a odborný prístup. Z môjho pohľadu je výborná hypotekárny špecialista. Za pomoc mu veľmi ďakujem.

Ing. Boris Ilić

Sebastian - piatok, 26. apríl 2019

Spolupráca úplne fantastická, dodržané všetky termín, a hlavne aktívna komunikácia. Poradenstvo tiež to najlepšie, s čím som sa stretol. Vrelo odporúčam

Ing. Boris Ilić

Katarína Selecká - piatok, 26. apríl 2019

Pán Ilič, ďakujem za skvelý prístup, promptnosť v komunikácii a profesionalitu. Určite Vás rada odporučím ďalej :). Katarína Selecká

Ing. Boris Ilić

Fero - piatok, 26. apríl 2019

Dobry den touto cestou chcem vyjadrit vdaku za vybavenie financnych prostriedkov na byvanie, a hlavne panovi Ilicovi za perfektnu spolupracu. Patri mu velka vdaka, z jeho sluzbami som nadmieru spokojny.

Ing. Boris Ilić

Dajana - utorok, 19. marec 2019

Chcem sa poďakovať za profesionálny prístup a promptné vybavenie našich požiadaviek. Hypotéka bola vybavená podľa našich predstáv a my sme nemali žiadne starosti ani vybavovačky. Ďakujeme.

Ing. Boris Ilić

Tomas - piatok, 01. marec 2019

Profesionálny prístup, odbornosť a znalosť na hypotekárnom trhu. Príjemné vystupovanie. Ďakujem.

Ing. Boris Ilić

Jozef Červienka - piatok, 01. marec 2019

P. Ilič je profesionál na pravom mieste. Stačilo nám jedno osobné stretnutie a zvyšok sme doladili operatívne. Všetko prebehlo bez najmenších problémov a hypotéka bola načerpaná v plnej výške veľmi rýchlo. Ešte raz ďakujeme a určite sa na neho rád obrátime aj v budúcnosti. Ing. Jozef Červienka

Ing. Boris Ilić

Michal Škrabák - piatok, 01. marec 2019

Ústretový a profesionálny prístup. Vďaka za prácu

Ing. Boris Ilić

Jozef Palgút - štvrtok, 28. február 2019

Spolupracoval som s pánom Ilićom už viackrát a zakaždým som bol maximálne spokojný. Teším sa na ďalšiu spoluprácu!

Ing. Boris Ilić

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Boris Ilić

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.