Alena Pažitná

hypotekárny špecialista
Račianska 3
budova POKROK
831 02 Bratislava
Mobil: +421 903 651 384

Ahoj! Volám sa Alena a mojou prácou je získavať pre svojich klientov najvýhodnejšie ponuky hypotekárnych úverov. Na ceste za každou schválenou hypotékou využívam svoje dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, dokonalý prehľad a orientáciu v aktuálnych produktoch bánk a profesionálne komunikačné schopnosti. Strach z neprehľadných termínov, zložitých situácií a spletitých zmlúv môžete preto kľudne odložiť pred dverami mojej kancelárie. Pridajte sa k množstvu spokojných klientov, ktorým som pomohla nielen naplniť, ale často i prekročiť ich očakávania. Teším sa na našu spoluprácu!


Pracovné skúsenosti

Po 23 rokoch úspešného pôsobenia na poradenských a manažérskych pozíciách vo veľkých  bankách som sa rozhodla pre zmenu. Chcem sa naplno venovať mojej „srdcovke“, ktorou sú hypotéky a svoje skúsenosti využiť v prospech  klientov.

„Najlepšie veci čakajú na toho, kto sa nevzdáva.“ 

 

Moje záujmy

Rada si doprajem prechádzku v prírode, relaxujem pri dobrej knihe a úplne najradšej experimentujem s receptami zdravej výživy. 

Prístup je malá vec, ktorá robí veľké rozdiely.W. Churchill

Čo môžete odo mňa očakávať

  • Profesionálny a zároveň ľudský prístup
  • Vynikajúci znalosť aktuálnych úverových produktov
  • Individuálnu, pre Vás na mieru ušitú ponuku
  • Pomoc s výberom toho najlepšieho riešenia
  • Servis počas celého obdobia splácania hypotéky

Všetky moje služby sú pre Vás úplne bezplatné!

Zuzana - štvrtok, 11. júl 2019

Excelentný servis. Cez hypotekárne poradenstvo, komunikáciu, ústretovosť až k odovzdaniu bytu všetko bolo zo strany Pažitnej profesionálne a na jednotku. V tom čo robí je odborníkom. Odporúčam a rada využijem jej služby aj v budúcnosti. Z.T.

Alena Pažitná

Radosa Vladimír - utorok, 11. jún 2019

Prehľad v oblasti, profesionalny a proklientsky prístup.

Alena Pažitná

Anna Gorušková - streda, 03. apríl 2019

So vsetkym mi pomohla, vzdy sa mi ozvala, informovala ma o dalsich krokoch, celkovo velmi mila a napomocna.

Alena Pažitná

Karol Múcska - piatok, 01. marec 2019

Výborná spolupráca. Maximálna spokojnosť z mojej strany. Ďakujem!

Alena Pažitná

Juraj Gál - štvrtok, 28. február 2019

Profesionalita ,ústretový prístup pomôcť riešiť veci aj nad rámec svojich povinností, ľudský prístup /čo je dnes vzácnosť/. Ďakujem

Alena Pažitná

Linda Göpfertová - streda, 27. február 2019

Dobrý deň, pani Pažitná bola profesionálna, no zároveň oceňujem ľudský prístup a pochopenie. Za každým bola ochotná veci dookola vysvetliť - pre nechápavých :-)
Som vďačná, že som ju stretla a mohla ma sprevádzať.
Všetko dobré.
Linda Göpfertová

Alena Pažitná

Alexandra - utorok, 15. január 2019

Pani Pažitnú rozhodne odporúčam, okrem kvalifikovaných rád, odporúčaní a nutným všeobecným prehľadom disponuje i ľudskosťou, ústretovosťou a ochotou. Spoluprácu hodnotím ako nadštandardnú.

Alena Pažitná

Soňa Zekuciová - piatok, 07. december 2018

Výborná spolupráca a komunikácia. Pani Pažitná bola veľmi nápomocná pri celom procese vybavovania hypotekárneho úveru. Zodpovedala starostlivo na všetky naše otázky. Boli sme veľmi spokojní a budeme ju určite odporúčať ďalej.

Alena Pažitná

Ve Me - pondelok, 03. december 2018

Potešil ma skvelý prístup, komunikácia a ľudskosť v pani Pažitnej. Všetko riešila za mňa, málokde natrafíte na profesionála, ktorý sa NAOZAJ vyzná v odbore. Som jej veľmi vďačná.

Alena Pažitná

Dušan Roták - štvrtok, 22. november 2018

Pani Pazitna je profesional so skusenostami, ludskym pristupom a dobrymi vztahmi a kontaktmi v bankach, co je pri vybavovani hypoteky na nezaplatenie. V mojom pripade islo o komplikovanu ziadost, no pani Pazitna myslela na vsetky detaily a vdaka nej mi nakoniec ziadost schvalili. Spolupracu s nou mozem kazdemu len odporucit. Este raz dakujem :)

Alena Pažitná

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Alena Pažitná

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.